طراحی سایت، طراحی وب سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی

امروزه طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی، از جمله فعالیت هایی است که از تنوع بسیار زیادی در قیمت و کیفیت برخوردار است و همین تنوع زیاد موجب سردرگمی متقاضیان و گاهی عدم انتخاب درست آنها می شود. شرکت آلماتک، به پشتوانه تخصص و تجربه موفق خود در طراحی فروشگاه اینترنتی، طراحی سایت و طراحی نرم افزارهای تحت وب و با برگزاری جلسه رایگان مشاوره طراحی سایت،نیازهای کاربر را کاملا تحلیل و تشریح کرده و بهترین انتخاب ها را به وی پیشنهاد می دهد. همکاری و موفقیت در طراحی سایت و طراحی فروشگاه اینترنتی بسیاری از شرکت های معتبر داخلی و خارجی، آلماتک را به یکی از موفق ترین مجموعه های فعال در اینترنت ایران بدل کرده است.


شرکت آلماتک

شرکت آلماتک ، توسط جمعی از همکاران ، با هدف ایجاد یک شرکت سربلند و استوار در سال ۱۳۹۴ تحت زمینه فناوری اطلاعات نمایان شده است ؛ آلماتک یک نام است اما شامل مجموعه ای از اهداف کوچک و بزرگ می شود که برای رساندن خدمت در این زمینه ( فناوری اطلاعات ) رقم خورده است . آلماتک در ابتدای راه است و ما نیز به این نکته واقف هستیم ، اما آنچه از آن اطمینان داریم علاقه و اراده ما برای ارائه خدماتی متفاوت و مناسب نسبت به عموم کاربران فارسی زبان می باشد . اهدافی که بی شک رسیدن به آنها دقت و تلاش فراوانی را طلب می کند . اهدافی که خود را برای رسیدن به آنها از لحاظ اخلاقی و تخصصی آماده کرده ایم . خیلی دور ، خیلی نزدیک …

همچنین صاحب امتیاز almaatech.ir آقای علی رضوانیان است.

چشم اندازها

آنچه آلماتک را نسبت به دیگران متمایز می کند ، در ابتدا نه تخصص ، نه تلاش و نه پشتکار است ؛ بلکه از دیدگاه و منش فکری ما تنها وجه تمیز دهنده ، ” دلسوزی و مشتری مداری ” ما در پروژه های کاری می باشد و همین اصل را برگ برنده خود می دانیم و برای رسیدن هرچه بهتر به آن با غرور خواهیم کوشید . آینده از دیدگان ما با وجود ابرهای باران زا ، درخشان و آفتابی است . درخششی به وسعت تمام نیکویی ها و آفتابی به عظمت خورشید ؛ زندگی بخش و ایجاد کننده (…) پس با اصل دلسوزی و مشتری مداری همراه با تخصص و پشتکار خواهیم کوشید ، نه فقط برای منافع مالی بلکه برای بودن و ایجاد کردن ، همچون خورشید استوار و مطمئن .

پایان نامه

در پایان ، شرکت آلماتک نه تنها به خود بلکه به عموم همراهان متعهد می شود تا در آینده ای نزدیک ، دیگر اهداف جداگانه ای متصور نباشد و سعی خواهیم کرد تا در شرکت اولین های استفاده از فناوری های روز در محیط گسترده وب باشیم .