خدمات سئو و بهینه‌سازی وب‌سایت

سئو (SEO)، به تمامی اقداماتی می‌گویند که باعث می‌شود وب‌سایت شما در نتایج جست و جوی یک یا چند کلمه یا عبارت، رتبه‌ی بالاتری بگیرد و هر چه این اقدامات، حرفه‌ای‌تر انجام شود:

  • رتبه‌های بهتری در نتایج جست و جو می‌گیرید.
  • رتبه‌های به دست آمده را بهتر می‌توانید حفظ کنید.
  • اگر بعدا بخواهید در کلمات بیشتری رتبه کسب کنید، کار شما راحت‌تر خواهد بود.

<<سئو باعث می شودتا مشتریان بالقوه و بالفعل شما به برندتان دسترسی پیدا کنند . که این امر تاثیر مستقیمی بر برندینگ ، بازاریابی و افزایش فروش شما خواهد داشت>>

سئو چگونه به فروش شما کمک می‌کند؟میلیون‌ها نفر همه روزه برای یافتن پاسخ سوال یا پیدا کردن کالا و خدمات مورد نیاز خود به گوگل مراجعه می‌کنند و اگر شما بتوانید در کلمات کلیدی مرتبط با کسب و کارتان رتبه‌ی خوبی داشته باشید، می‌توانید هدفمندترین مخاطبان را به سمت وب‌سایت خود جذب کنید. اما فقط رتبه داشتن کافی نیست! «شما هزینه نمی‌کنید که رتبه بگیرید؛ شما هزینه می‌کنید که کسب و کارتان را توسعه دهید». ما به شما کمک می‌کنیم که علاوه بر رتبه گرفتن، بهترین بازدهی ممکن را نیز از سئو داشته باشید. اگر برایتان سوال پیش آمده که چگونه این کار را انجام می‌دهیم، ۴ گام زیر را ببینید:
هدفمندترین و به صرفه‌ترین کلمات کلیدی را با ابزارهایمان به شما معرفی می‌کنیم.
به شما در بالا بردن CTR (درصد تعداد کلیک نسبت به نمایش) نتایج‌تان کمک می‌کنیم.
شما را در طراحی مخاطب‌پسند Landing Page، همراهی می‌کنیم.
به شما در تدوین استراتژی Inbound Marketing مشاوره می‌دهیم.

«ارائه‌ی خدمات سئو توسط آویژه، طی یک پروسه‌ی ۴ مرحله‌ای صورت می‌گیرد»

تدوین استراتژی

با ابزارهایمان تحقیق می‌کنیم که مناسب‌ترین و به صرفه‌ترین کلمات کلیدی برای سئوی وب‌سایت‌تان کدامند. بعد از آن رقبایتان را بررسی می‌کنیم و در انتها، برنامه‌ریزی اجرایی فرآیند سئوی وب‌سایت‌تان را تدوین می‌کنیم.

سئوی On Site

تمامی اصلاحات و تغییرات مورد نیاز؛ اعم از تغییر در متن، پیوندهای داخلی و خارجی، تصاویر، URLها، برچسب‌ها، اصلاحات مورد نیاز در کدهای وب‌سایت، متاها، Titleها و... بر روی وب‌سایت شما (با هماهنگی قبلی) اعمال می‌شود.

سئوی Off Site

تمامی اقداماتی که بایستی در خارج از وب‌سایت شما صورت بگیرد، اعم از ایجاد شبکه‌ی لینکی استاندارد، Press Release، بازنشر محتوا در شبکه‌های اجتماعی، هرم‌های لینکی و... مبتنی بر یک استراتژی، اجرا می‌گردد.

مانیتورینگ

تمامی رفتارهای رقبا، افت و خیز در رتبه‌ها، کلیک‌هایی که بابت رتبه داشتن در هر کلمه‌ی کلیدی داشته‌اید و...، در قالب یک گزارش ماهانه برای شما ارسال می‌گردد. بعد از آن، اقداماتی برای تثبیت رتبه‌های‌تان اجرا می‌گردد.

انواع روش‌ها و تکنیک‌های سئو

«فعالیت‌های سئو از نظر میزان تطبیق با قوانین گوگل، در ۳ دسته‌ی زیر قرار می‌گیرند.»