طراحی سایت

طراحی سایت ارزان ، طراحی وب سایت های شرکتی ، طراحی فروشگاه حرفه ای ، طراحی وب سایت خبری ، طراحی سامانه های فروش ، طراحی سایت b2b ، طراحی سایت نظر سنجی ، ...

طراحی سایت حرفه ای

ممکن است طراحی سایت حرفه ای به نسبت سایت های آماه برايتان پر هزينه باشد اما يک سايت حرفه ای نمايانگر منزلت و وجهه کاري شما مي باشد و تاثیر مستقیمی در درآمدزائی شما خواهد داشت لذا طراحی سایت را میتوان با دید یک سرمایه گذاری نگاه کرد تا هزینه. طراحی و ساخت یک وب سایت حرفه ای فراتر از مراحل برنامه نویسی و طراحی می باشد.در یک سایت حرفه ای تسلط بر مراحل طراحی باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.


ادامه مطلب

طراحی سایت فروشگاهی

طراحی سایت فروشگاهی : راه اندازی یک مرکز تجاری آنلاین با عنوان سایت فروشگاهی می تواند باجه اینترنتی فروشگاه حقیقی شما در دنیای اینترنت باشد . با راه اندازی یک فروشگاهی اینترنتی شما می توانید محصولاتتان را در معرض نمایش بسیاری از کاربران اینترنتی قرار دهید . این نکته را در نظر داشته باشید که مخاطبان شما در یک سایت اینترنتی قابل مقایسه با مشتریان شما در یک فروشگاه حقیقی نمی باشد . به کمک طراحی سایت فروشگاهی اگر محصول یا خدماتی دارید که به دنبال معرفی ، تبلیغ ، عرضه و حتی فروش آن را در دنیای اینترنت دارید یکی از بهترین گزینه های موجود برای شما سایت فروشگاهی می باشد. در ادامه نحوه ی کارکرد این نوع سایت ها را بررسی کرده و تفاوت های یک سایت فروشگاهی را با یک سایت معمولی بیان خواهیم کرد.


ادامه مطلب

طراحی وب سایت های شرکتی

وب سایت شرکتی وب سایت هایی هستند که به جهت اهداف تجاری و بازرگانی طراحی می شوند. امروزه تقریبا اکثر شرکتهایی که با عموم جامعه در تعامل هستند نیاز به یک وب سایت را حس می کنند و شرکتهای بزرگتربه وب سایتی نیاز دارند تا برند خود را مدیریت کنند و یا با شرکتهای تابع خود در تماس باشند. یک وب سایت شرکتی فقط شامل چند صفحه متن نیست بلکه می تواند نشان دهنده عملکرد تجاری و بازر گانی شما باشد بوسیله یک فیلمی از کار شما, گفتگوها , فروش اینترنتی سایت شما و....


ادامه مطلب

طراحی وب سایت خبری

امروزه با فعالیت خبرگزاری ها رسانه های مکتوب و آنلاین جهت انتشار اخبار با موضوعات مختلف از جمله اخبار روز جهان اخبار حوادث و اخبار سمینار و خبرهای مختلف روز دنیا از طریق رسانه های دیجیتال و آنلاین در سطح اینترنت گسترش یافته .افزایش بیش از اندازه کاربران اینترنتی برای مطالعه و اطلاع از اخبار مهم از جمله ورزشی سیاسی و اقتصادی از طریق سایت های خبری دیگر روزنامه های مکتوب را پشت سر گذاشته آمار کلی در کشور ایران نشان می دهد که نزدیک که به ۲۰ درصد کاربران و مراجعه کنندگان به سایت های خبری در سطح اینترنت می باشد. از این رو ایجاد و طراحی سایت خبری برای خبرگزاری ها نشریات روزنامه ها مجلات و رسانه های خبری یکی از ملزومات و پایه کار نشر خبر می باشد.


ادامه مطلب

طراحی سایت B2B

در زمینه تجارت الکترونیک یکی از پر سود ترین روش های این تجارت، تجارت B2B یا تجارت بنگاه با بنگاه می باشد. یکی از مطرح ترین سایت ها در این زمینه سایت تجاری علی بابا چین (Alibaba.com) است؛ که شامل بیش از یک میلیون شرکت و سایت تجاری ست که محصولات خود را از طریق وب سایت علی بابا به فروش می رسانند، و یا قطعات و نیاز های خود را از طریق خرید از این سایت خریداری می نمایند. در کشور ما نیز اینگونه سایت ها را شاید با نام های سانیاز و دیجیکالا بشناسیم. اما این طراحی سایت را نمی توان تجارت الکترونیک از نوع B2B دانست، زیرا خریداران آنها و حتی بسیاری از فروشندگان آنها مشتریانی می باشند که در نهایت یک یا دو محصول خود را به فروش می رسانند.

ادامه مطلب

طراحی سایت نظرسنجی

فرآیند نظر سنجی عموماً به صورت کاغذی و فیزیکی صورت می‎پذیرد ولی با گسترش روز افزون تکنولوژی و شبکه جهانی وب طراحی سایت نظرسنجی آنلاین نیز جایگاه خود را در میان روش فیزیکی و سنتی باز کرده است. در سال ۲۰۰۵ هند توانست در یکی از انتخابات خود از مصرف شدن پنج هزار تن کاغذ صرفه جویی کند.

نظر سنجی آنلاین می‎تواند طیف وسیعی از امور اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و سایر را شامل شود. نظر سنجی آنلاین در هر مقطعی می‎تواند کمک بسزایی در پیش برد اهداف مدیریتی بکند. شما با استفاده از یک طراحی سایت نظرسنجی می‎توانید از نظرات مصرف‎کنندگان کالا یا خدمات خود باخبر شوید و از انتقادات و پیشنهادات آنها استفاده کنید.


ادامه مطلب