دسته بندی خدمات طراحی سایت

طراحی سایت ارزان ، طراحی وب سایت های شرکتی ، طراحی فروشگاه حرفه ای ، طراحی وب سایت خبری ، طراحی سامانه های فروش ، طراحی سایت b2b ، طراحی سایت نظر سنجی ، ...

طراحی سایت حرفه ای

ممکن است طراحی سایت حرفه ای به نسبت سایت های آماه برايتان پرهزينه باشد اما يک سايت حرفه ای نمايانگر منزلت و وجهه کاری شما می‌باشد و تاثیر مستقیمی بر درآمدزائی شما خواهد گذاشت؛ لذا طراحی سایت را می‌توان با دید یک سرمایه‌گذاری نگاه کرد تا هزینه. ساخت و طراحی وب سایت حرفه ای فراتر از مراحل برنامه‌نویسی و طراحی می‌باشد. در یک سایت حرفه ای تسلط بر مراحل طراحی باعث سهولت و سرعت بیشتر در انجام پروژه و همچنین افزایش کیفیت نهایی سایت خواهد شد.


طراحی سایت فروشگاهی

راه‌اندازی یک مرکز تجاری آنلاین با عنوان سایت فروشگاهی می‌تواند باجه اینترنتی فروشگاه حقیقی شما در دنیای اینترنت باشد. با طراحی فروشگاه اینترنتی شما می‌توانید محصولاتتان را در معرض نمایش بسیاری از کاربران در فضای اینترنت قرار دهید. این نکته را در نظر داشته باشید که مخاطبان شما در یک سایت اینترنتی قابل مقایسه با مشتریان شما در یک فروشگاه حقیقی نمی‌باشند. به کمک طراحی سایت فروشگاهی اگر محصول یا خدماتی دارید که به دنبال معرفی، تبلیغ و فروش آن را در دنیای اینترنت هستید، یکی از بهترین گزینه‌های موجود برای شما طراحی وب سایت فروشگاهی است.


طراحی وب سایت های شرکتی

وب سایت شرکتی به جهت اهداف تجاری و بازرگانی طراحی می‌شود. امروزه تقریباً اکثر شرکت‌هایی که با عموم جامعه در تعامل هستند نیاز به طراحی سایت شرکتی دارند. شرکت‌های بزرگ به وب سایتی نیاز دارند تا از طریق آن بتوانند برند خود را مدیریت کنند و یا با شرکت‌های تابع خود در تماس باشند. یک وب سایت شرکتی فقط شامل چند صفحه متن نیست بلکه می‌تواند نشان‌دهنده عملکرد تجاری و بازرگانی شما باشد.


طراحی وب سایت خبری

امروزه با گسترش فضای مجازی، خبرگزاری‌ها و رسانه‌های مکتوب جهت انتشار اخبار با موضوعات مختلف به طراحی سایت خبری نیازمند هستند. افزایش بیش از اندازه کاربران اینترنتی برای مطالعه و اطلاع از اخبار مهم از جمله اخبار ورزشی، سیاسی و اقتصادی از طریق سایت‌های خبری ، دیگر روزنامه‌های مکتوب را پشت‌سر گذاشته. از این رو ساخت و طراحی سایت خبری برای خبرگزاری‌ها، روزنامه‌ها، مجلات و رسانه‌های خبری دیگر یکی از ملزومات و پایه کار آن‌ها به شمار می‌رود.


طراحی سایت B2B

در زمینه تجارت الکترونیک یکی از پرسود‌ترین روش‌ها، تجارت B2B یا تجارت بنگاه با بنگاه می‌باشد. یکی از مطرح‌ترین سایت‌ها در این زمینه سایت تجاری علی بابا چین (Alibaba.com) است، که شامل بیش از یک میلیون شرکت و سایت تجاری می‌باشد که محصولات خود را از طریق این سایت به فروش می‌رسانند و یا محصولات و نیاز‌های خود را از طریق خرید از این سایت تامین می‌کنند. در کشور ما نیز اینگونه سایت‌ها را شاید با نام‌های سانیاز و دیجیکالا بشناسیم. اما این طراحی سایت را نمی‌توان تجارت الکترونیک از نوع B2B دانست، زیرا خریداران آن‌ها و حتی بسیاری از فروشندگان آنها مشتریانی می‌باشند که در نهایت یک یا دو محصول خود را به فروش می‌رسانند. با توجه به این توضیحات طراحی سایت B2B می‌تواند یک کسب و کار پرسود به شمار رود.

طراحی سایت نظرسنجی

فرآیند نظرسنجی عموماً به صورت کاغذی و فیزیکی صورت می‎پذیرد، ولی با گسترش روزافزون تکنولوژی و شبکه جهانی وب، طراحی سایت نظرسنجی آنلاین نیز جایگاه خود را در میان روش‌های فیزیکی و سنتی پیدا کرده است. با استفاده از طراحی سایت نظرسنجی می‌توان از مصرف بیش از اندازه کاغذ جلوگیری نمود و از این طریق به حفظ محیط‌زیست کمک کرد. نظرسنجی آنلاین می‎تواند طیف وسیعی از امور اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی، سیاسی و سایر موارد را دربر بگیرد. نظرسنجی آنلاین در هر مقطعی می‎تواند کمک بسزایی در پیش‌برد اهداف مدیریتی کند. شما با استفاده از طراحی سایت نظرسنجی می‎توانید از نظرات مصرف‎کنندگان کالا یا خدمات خود باخبر شوید و از انتقادات و پیشنهادات آنها در بهبود عملکردتان استفاده کنید.