عوامل مؤثر بر روی هزینه طراحی وب‌سایت
مهر ۱۴, ۱۳۹۷
سایت ریسپانسیو
طراحی سایت ریسپانسیو بهترین شیوه جهت نمایش وب‌سایت در کلیه دستگاه‌ها
آبان ۵, ۱۳۹۷

معرفی چند سایت فعال در حوزه تولید محتوا به روش اینفوگرافیک

اینفوگرافیک یک راه آسان برای بیان مطالب پیچیده و خسته‌کننده است. این شیوه از تولید محتوا امروزه در میان مردم از جایگاه ویژه‌ای برخوردار است و علاقه‌مندان فراوانی دارد. نمایش گرافیکی اطلاعات در قالب اینفوگرافیک، جذابیت مطلب را افزایش می‌دهد. سایت‌های زیادی وجود دارند که در این زمینه فعالیت می‌کنند و گرافیست‌های مختلف از سراسر دنیا، اینفوگرافیک‌هایشان در آن سایت‌ها آپلود می‌کنند. در ادامه قصد داریم برخی از مهم‌ترین سایت‌هایی که در این زمینه فعالیت دارند را معرفی نماییم:

Daily Infographic: این سایت یکی از بهترین سایت‌هایی است که در این حوزه فعالیت دارد. در این سایت روزانه تعداد زیادی اینفوگرافیک آپلود می‌شود که به صورت رایگان قابل مشاهده‌اند. یکی از ویژگی‌های این سایت، کیفیت بالای تصاویر و قابلیت دانلود آن‌هاست. این اینفوگرافیک‌ها حاوی نکات آموزشی فراوانی است که می‌تواند به علاقه‌مندان این حوزه ایده‌های جالبی بدهد. علاوه بر این در کنار هر اینفوگرافیک، متنی قرار داده شده است که توضیحات تکمیلی درباره آن را در اختیار مخاطبان قرار می‌دهد. مطالعه این متن می‌تواند در درک بهتر اینفوگرافیک کمک کند.

اینفوگرافیک

nerd graph: اینفوگرافیک‌های موجود در این سایت، با وسواس و دقت خاصی آماده شده است. مزیت این سایت داشتن طبقه‌بندی مناسب و حرفه‌ای است که به کاربران کمک می‌کند تا در موضوعات مورد علاقه‌شان، به دنبال اینفوگرافیک بگردند.

Eseally: در این سایت علاوه بر اینفوگرافیک‌های گوناگون، قالب‌های متنوعی جهت استفاده علاقه‌مندان قرار داده شده است. این قالب‌ها به صورت رایگان در دسترس هستند و می‌توان آن‌ها را دانلود نمود و در کارهای خود از آن‌ها استفاده کرد. همچنین در این سایت نکات آموزشی خوبی برای علاقه‌مندان به اینفوگرافیک قرار داده شده است.

infographic

bestinfographics: مزیت اینفوگرافیک‌های این سایت خلاقانه بودن آن‌هاست. المان‌ها و نمادهای جذابی در اینفوگرافیک‌های این سایت استفاده شده است. مشاهده اینفوگرافیک‌های این سایت می‌تواند ایده‌های خلاقانه‌ای به شما بدهد.

zanifesto: در این سایت می‌توانید مجموعه‌ای از اینفوگرافیک‌های مختلف که توسط افراد گوناگون در سراسر دنیا ساخته شده‌اند را مشاهده کنید. برای مشاهده این اینفوگرافیک‌ها باید وارد قسمت Infographics Gallery شوید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *